Zděřina Music Hall se nachází na mírné vyvýšenině mezi východočeským městem Police nad Metují a Žďárem nad Metují. Z Police je to sem opravdu co by kamenem dohodil a nechá se sem v pohodě dojít i pěšky (viz. Kudy k nám). Celý diskotékový komplex se nachází v areálu chatového tábora na samotě na okraji lesa, což umožňuje opravdu nerušenou zábavu až do časných ranních hodin. K dispozici jsou tu nejenom dvě velká parkoviště, ale i zařízené chatky na eventuelní přespání.

Diskotéka Zděřina je největší diskotékou okresu Náchod a jedna ze dvou největších celého východočeského kraje. Sjíždějí se k nám nejen návštěvníci z broumovska a policka, ale také z Trutnova, Červeného Kostelce, Náchoda, České Skalice, Jaroměře - zkrátka opravdu z velmi širokého okolí. Každý týden nás navštěvuje několik stovek zábavychtivých lidí. Music Hall Zděřina je také oblíbená mezi hvězdami klubové scény, celkem pravidelně nás navštěvují DJ's věhlasných jmen jako např. DJ Tráva, Loutka, Sedloň, Orbith, Agent a jiní, často také pořádáme party různých komerčních radií jako jsou Černá Hora, Life či Evropa 2. Nezapomínáme ovšem ani na příznivce rockové muziky a tak je možné si u nás pravidelně, vždy poslední sobotu v měsíci, poslechnout a zapařit si na revivalové formace kapel Metallica nebo Iron Maiden z českých jsme tu měli Kabáty a mnohé další. Každý měsíc také soutěžíme o různé zajímavé ceny u mobilního baru, který je vždy zasvěcen nějakému lahodnému nápoji (Berentzen, Puschkin, Finladia atp.).

A zajímá Vás, jak to u nás vypadá? Celý komplex se skládá z několika částí, které můžete vidět na situačním náčrtku. Z příjezdové cesty od parkoviště se na první pohled zdá, jakoby jste se ani nenacházeli před nejrozsáhlejším diskotékovým areálem okresu, vše je vyvedeno ve dřevěném stylu. Po vstupu do diskotéky máte možnost uložit si své bundy zdarma v místní hlídané šatně a pak již můžete vstoupit do první části celé diskotéky. Zde budete zřejmě překvapeni, jelikož je to vlastně jediná část komplexu, která nebyla nijak upravovaná a sloužila jako jídelna chatového tábora. Na jejím konci však již na Vás čekají dveře, za kterými je diskotéková hala, podle které získala celá Zděřina svůj dnešní název - Music Hall Zděřina.

Ve velké moderní hale Vás určitě upoutá po levé straně veliký, mírně zapuštěný taneční parket, na kterém můžete slýchat naprosto každou sobotu ten nejlepší výběr diskotékové muziky v podání DJ Lukáše Hamerníka - komerční, taneční, pomalé, vzpomínkové, české - zkrátka na co si jen vzpomenete. Téměř každý týden také soutěžíme o nějaké drobné ceny jako například o volné vstupenky na kteroukoli akci u nás anebo třeba o volné "panáky" ;o) V první, diskotékové hale se samozřejmě nachází také bohatě zásobený bar a třeba také vstup na venkovní terasu, kdyby Vám náhodou bylo horko :o) Z této haly se pak nechá volně projít do druhé části diskotéky, do restaurace.

Toto je nejstarší část celé diskotéky, i když byste to dnes už asi nepoznali. Jen pamětníci možná matně vzpomínají, jak před více než 10ti lety právě v těchto místech začínala Zděřina jako malá diskotéka vinárnového typu. Dnes je samozřejmě všechno jinak - dnes se v této části nacházejí pohodlné a diskrétní boxy se stolečky, kulečníkový stůl, stolní fotbal, ale především další veliký a prostorný bar. Také je odtud vchod na druhý, obrovský techno stage, kterému s důvěrou a podomácku říkáme letní taneční parket nebo také "letňák" :o)

Tato hala je vybavená dalším, v pořadí již třetím velkým barem je tím místem, kde hostíme všechny výše uvedené hvězdy. Není bez zajímavosti, že za letních teplých měsíců je možné celou jednu stranu této haly otevřít ven do volného lesa :o) Hala je vybavena vyvýšeným pódiem, aby bylo vždycky vidět na toho, kdo Vám hraje. I zde se pak nachází několik diskrétních boxů, i když tady se asi slovo diskrétní příliš nehodí, protože variabilní zvuková aparatura používaná k ozvučování těch největších akcí může mít výkon až 10kW! Oběma tanečním parketům pak dominují inteligentní řízené světelné projektory - šestice spotových hlav, 14 scanerů, na dvě desítky běžných světelných efektů, několik řízených stroboskopů a až 50 barevných reflektorů. Atmosféru celého areálu pak doplňují barevná světla a UV zářivkové trubice.